Коронавірус виявили у майже півсотні закладах освіти Черкащини

14 Вересня 2020 19:48

У 49 навчальних закладах освіти в Черкаській області є випадки захворюваності на COVID-19 учнів, вчителів, студентів, викладачів. Лише за сьогодні, 14 вересня, в семи навчальних закладах підтвердили інфікування. Про це на сьогоднішньому брифінгу розказала начальниця управління освіти та науки в Черкаській області Ольга Чепка.

Чотири навчальні заклади закрито на карантин. Там виявили велике коло осіб, які контактували з хворими на коронавірус. В інших закладах освіти на самоізоляцію пішли діти окремих класів. Всього – 50 класів.

З 14 вересня на дистанційне навчання пішла вся школа №8 у Черкасах,  а також 8 класів у школі №31

«Одне місто в області – Канів, перебуває в «червоній» карантинній зоні. Це означає, що всі навчальні освітні заклади міста – дитячі садки, школи, вищі навчальні заклади, заклади санаторного типу переходять на дистанційну форму навчання. Усі інші навчальні освітні заклади, які знаходяться в «помаранчевій», «жовтій» та «зеленій» зоні, працюють у звичайному режимі з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм, які пропонує законодавство», – каже Ольга Чепка.

Начальниця Управління говорить, що заклад повністю закривають на самоізоляцію, якщо кількість контактних перевищує третину кількості людей, які навчаються та працюють в цьому закладі.

За її словами, від завтра в Черкаській області запрацює робоча група з перевірки дотримання безпечних умов у дошкільних та позашкільних закладах, школах, професійно-технічних ліцеях, університетах. Усього до списку увійшло 18 закладів.

Робоча група перевірятиме готовність навчального закладу в умовах пандемії та дотримання освітніми закладами протиепідеміологічних норм: чи забезпечені школи засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, чи дотримуються в закладах розмежувального руху, пересування дітей коридорами, температурного скринінгу, чи є кілька входів у навчальний заклад.