Черкаська міська рада боїться перевірки доріг?

21 Вересня 2020 12:23

Керівництво Департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради перешкоджає відбору зразків асфальтобетонного покриття доріг міста Черкаси. Про це повідомляють у Державній аудиторській службі України.

Нічим не мотивуючи свою бездіяльність, Департамент вже тривалий час ігнорує вимоги щодо забезпечення відбору зразків дорожнього покриття для дослідження та відмовляється забезпечити присутність підрядників під час процедури. Крім цього, керівництво постійно відсутнє на робочому місці, що не заважає йому отримувати заробітну плату за «роботу».

На жаль, через злочинну бездіяльність місцевої влади, контролюючі органи в ситуації, що склалася, є майже безсилими, тому доводиться сподіватися на реакцію і тиск громадянського суспільства. Такий опір проведенню контрольного заходу змушує задуматись: чи є що приховувати керівництву Департаменту?

Скільки бюджетних коштів, виділених на будівництво доріг, було дійсно в них вкладено? Чи дійшла хоч половина грошей платників податків до безпосереднього будівництва? І якої насправді якості ці дороги, які тануть щовесни разом зі снігом?