Черкащанин установив два рекорди України у стрільбі

22 Вересня 2020 16:00

Черкаські стрільці завершили змагання на Відкритому чемпіонаті України з олімпійських вправ імені ЗТУ А.П.Кукси зі стрільби кульової у Вінниці. Загалом команда Черкащини виборола друге загальнокомандне місце серед усіх команд-учасниць.

Сергій Куліш перевершив самого себе і встановив два неймовірні рекорди України: у кваліфікації вправи МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 120 пострілів з трьох положень: стоячи, з коліна, лежачи) він набрав 1184 оч., а у фіналі цієї ж вправи – 467,3 оч., що на 2 очки більше, ніж рекорд світу!

Із таким результатом Сергій впевнено посів 1 місце у вправі МГ-6, відірвавшись від суперника на 8 очок.

У скарбничці нагород Сергія Куліша на цих змаганнях загалом 5 нагород. Він виборов дві особисті, одну в парі та дві командні. Зокрема також здобув особисте «срібло» у фіналі вправи ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки: 60 пострілів з положення стоячи). У парі з Анною Буніною впевнено виграли бронзову нагороду у вправі ГП-мікст (це командна олімпійська вправа, коли стріляють по черзі чоловік і жінка).
Команда чоловіків у вправах ГП-6 та МГ-6 у складі Сергій Куліш, Дмитро Омельяненко та Максим Хроненко перемогли команд-суперниць та здобули два «золота».

Команда жінок у складі Наталія Чепурна, Анна Буніна, Дар’я Шаріпова виборола друге місце серед 8 команд-учасниць у вправі МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 120 пострілів з трьох положень: стоячи, з коліна, лежачи), повідомили в обласному відділенні НОК України.