На Черкащині шукають твори для премії ім. Тодося Осьмачки

25 Березня 2014 15:58
progolovne.ck.ua

progolovne.ck.ua

Увага всім письменницьким організаціям та окремим письменникам України й українського зарубіжжя!

Продовжується прийом творів на здобуття літературної премії імені Тодося Осьмачки, встановленої Черкаською обласною організацією Національної спілки письменників України, благодійним фондом «Тодось Осьмачка», який розпочався 1 листопада 2013 року й триватиме по 31 березня 2014 року, повідомляє очільник Черкаської НСПУ Володимир Ткаченко.

Премія присуджується за високохудожні твори (поетичні збірки, ліро-епічні, драматичні та прозові твори), в яких на архетипному рівні зображено український національний характер, осмислено історичну долю України та її народу, втілено ідею національно-державної незалежності.

До участі в конкурсі допускаються книжки чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, fake hublot watches надруковані протягом останніх трьох років, не відзначені іншими преміями, але з числа тих, які здобули високу оцінку літературної критики, громадськості, читачів. Мова творів − українська. Право висунення творів на здобуття премії мають колективи творчих спілок і товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно-просвітницьких установ і закладів (при цьому додається відповідний протокол). Кожна з організацій може представити на здобуття премії один або кілька творів одного автора.

На здобуття премії можуть претендувати письменники України та українського зарубіжжя. Посмертно премія не присуджується. Організація, яка висуває кандидата на здобуття премії, fake franck-muller watches подає до конкурсної комісії (на адресу: 18000 м. Черкаси, вул. Хрещатик, 219, обласна організація НСПУ або: м. Черкаси, Головпоштамт, а/с 91) такі документи: − офіційне подання з оформленням позиції та її короткою мотивацією; − 5 (п’ять) примірників представленого твору чи творів; − рецензії та відгуки, опубліковані в пресі (за наявності).

З 1 по 25 квітня проводитися громадське обговорення творів, поданих на конкурс. Визначення лауреата − до 5 травня. Вручення премії − 16 травня, в день народження Т.Осьмачки, в с. Куцівка Смілянського р-ну Черкаської області. Лауреатові вручається диплом і грошова винагорода − 5 тис. гривень.