Уманський студент став третім борцем у Європі

13 Квітня 2014 18:15
guon.at.ua

guon.at.ua

Cтудент Уманського державного педагогічного університету Василь Шуптар завоював бронзову нагороду об’єднаного Чемпіонату Європи з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, який проходив у місті Вантаа (Фінляндія).

Василь Шуптар, який вперше поїхав на змагання у складі національної збірної з вільної боротьби, виступав у категорії до 61 кг.  За підсумками другого дня змагання борець із Черкащини завоював бронзову медаль, здобувши перемогу над Олександром Семісоровим з Німеччини (12:05).

Удало виступити Василеві не завадила травма коліна, отримана за два тижні до Фінляндії  на міжнародному турнірі в Мінську.

До речі, дружина Василя Діана – також студентка факультету фізичного виховання УДПУ. Вона майстер спорту України з вільної боротьби, разом із Василем вони розвивають цей вид спорту на Черкащині.

Зараз борець готується до травневого Чемпіонату України, де має довести, що готовий захищати честь країни на Чемпіонаті світу.