Уманчанин допоміг Коломойському спіймати перших “сепаратистів” (відео)

23 Квітня 2014 12:15

vch-uman.in.ua

vch-uman.in.ua

Уманчанин, український телеведучий Володимир Остапчук разом із командю Хеппі ранок та Хіт Фм створили відео, яке за добу набрало більше переглядів, ніж кількість переглядів усіх пісень Павла Зіброва.

На створення ролика радіоведучих надихнув Ігор Коломойський.

“Він намацав ерогенну зону усіх українців – «бабло». Тобто здавати російських диверсантів за великі гроші! Ще й пункти прийому відкрив, – розповідає Володимир Остапчук.- Прекрасна ідея, молодець. Ми (Хеппі ранок на Хіт Фм) як почули про це в новинах – подумали, якби виглядала ця реклама з огляду на те, що в Коломойського найбільша банківська структура країни. Так і народилось”.

Текст до ролика писали 15 хвилин. А на запис, пост-продакшн і “картинку”, пішло години дві максимум.

“Ідея була створити вірусний ролик в інтернеті – просто є така “реклама” сепаратиста і все. А хто і як записав – невідомо, – продовжує Володимир. – За добу 200 тисяч переглядів, в рамках українського інтернету.А це в 20 разів більше, ніж кількість переглядів усіх пісень Павла Зіброва.

Ввечері ролик запустили в мережі. На ранок він став кращим роликом на найбільших російських сайтах lenta.ru та bigmir.net.

“До речі вже поповзли чутки: по-перше росіяни переважно думають, що це РЕАЛЬНА РЕКЛАМА “здай сепаратиста”, а не сарказм і стьоб, – ділиться Володимир, – по-друге: Приватбанк ОФІЦІЙНО заявив, що ніякого відношення до цієї реклами не має, але з усіх питань здачі диверсантів та зброї звертатись до пунктів їхнього прийому”.

Гроші за російських сепаратистів платять. Уже 80 тис у.о. сплатили за вісьмох затриманих сепаратистів.