Томенко пропонує обміняти Януковича на російських спецпризначенців

24 Квітня 2014 16:06
kavpolit.com

kavpolit.com

Народний депутат Микола Томенко пропонує українській владі запропонувати обміняти Віктора Януковича та членів так званої «сім’ї» на спецпризначенців чи офіцерів ФСБ Росії, які були затримані в ході антитерористичних операцій на Сході та Півдні України.

Як відомо, Служба безпеки України та Секретар РНБО вже кілька разів інформували про затримання громадян Росії, які займалися організацією сепаратистських заколотів на території України, серед яких є, зокрема, офіцери Федеральної служби безпеки і Головного розвідувального управління Збройних сил Росії.

«З огляду на ситуацію, що склалася, було би правильно обміняти цих затриманих росіян на Віктора Януковича, Віктора Пшонку та інших представників так званої «сім’ї», які свого часу розграбували Україну, а тепер від імені яких розповсюджуються прес-релізи із закликами до В.Путіна використати військову агресію проти України», – зазначив Микола Томенко.

На його думку, такий обмін дав би можливість забезпечити судовий процес над тими людьми, які свого часу не лише «прославилися» грабунком країни, а і підтримують сьогодні військову агресію сусідньої держави проти України.

«Думаю, український народ серйозно не постраждає від того, що ми повернемо російських ФСБешників чи спецпризначенців до РФ, натомість ми зможемо притягти до кримінальної відповідальності Віктора Януковича та інших членів так званої «сім’ї», від яких не просто відреклися, а звинуватили у злочинах навіть колеги по Партії регіонів», – вважає народний депутат.