У Черкасах подорожчав проїзд у таксі

24 Квітня 2014 11:18
te.ua

te.ua

У Черкасах зросла вартість проїзду в таксі. На 10 гривень – із 5 до 15 грн. – подорожчала посадка пасажира, тоді як вартість кілометражу – 3-4 грн. лишилася поки що незмінною.

Перевізники таксі пояснюють, до такого кроку їх змусило подорожчання пального через стрибки курсу долара.

“Якщо кілька місяців тому пальне було по 10 грн, то зараз – 15-16 грн. Останній місяць ми працювали у збиток, подорожчання назріло давно. Людям треба родини годувати. На жаль, ми бачили два виходи – або піднімати ціни, або закриватися взагалі, – говорить Марина, заступник директора “Таксі 1551″. – Зробили так, щоб і роботу продовжити, і замовників не відлякати”.

І хоча вона запевняє, що внаслідок подорожчання проїзду в таксі відсіялося тільки 5% клієнтів, найчастіше з числа тих, хто замовляв машину на кілька кварталів, то самі водії скаржаться, що замовлень стало вполовину менше. Якщо до підняття ціни проїзду у них було по 35-40 замовлень у середньому щодня, то після стало ледь по 20.

Нагадаємо, що нині в Черкасах стала актуальною ситуація з подорожчанням проїзду в громадському транспорті через ріст цін на пальне. Зокрема, перевізники маршрутних автобусів вимгають від міськвиконкому підняти проїзд з нинішніх 2,5 грн. до 4. Мерія поки що погоджується на 3 грн.