У Корсуні вибори теж під загрозою зриву, як і в Черкасах?

2 Травня 2014 13:39
tsn.ua

tsn.ua

У Корсунь-Шевченківському, де 25 травня обиратимуть міського голову, склалася схожа ситуація із Черкасами, за якої вибори мера опинилися під загрозою зриву через не фінансування територіальної виборчої комісії.

Про це повідомляють у Черкаському обласному відділенні Комітету виборців України.

Так,  29 Черкаська міська ТВК квітня винесла постанову за №40, якою встановила факт грубого порушення виборчого та бюджетного законодавства України, бездіяльності та зловживання своїми повноваженнями посадовими особами місцевого самоврядування та звернулася до правоохоронних органів, прокуратури та СБУ для реагування та вжиття заходів. Крім того, відповідне звернення направлене до голови ВР, Кабміну та ЦВК.

Причиною винесення постанови стало невідкриття реєстраційного рахунку виборчої комісії та намагання, на думку міськвиборчкому, приховати цей факт та довести до виборців неправдиву інформацію.

Виборчком вважає наявність факту грубого порушення Конституції України, Закону України про місцеві вибори, низки постанов Кабінету Міністрів України та ЦВК,свідомо допущені посадовими особами Держказначейства в м.Черкаси, Департаменту організаційного забезпечення та Департаменту фінансової політики Черкаської міської ради.

Крім того, виборча комісія прийшла до висновку, що за цих умов проведення виборів в м. Черкаси стає неможливим, порушуються конституційні права громадян, що провокує їх на масові акції протесту.