Вихованці черкаського садочка написали листа російським дітям

8 Травня 2014 10:30

SONY DSCВихованці дитячого садочка №2 “Сонечко” в Черкасах написали листа російським дітям. У ньому малеча прохає дітей з Росії звернутися до своїх військових татусів і старших братів не воювати з Україною й зупинити війну.

“Ми проводили бесіди з дітьми про День Перемоги, наскільки страшна війна, чим вона загрожує. Вихователька запропонувала дітлахам поміркувати, що б вони сказали одноліткам із Росії. Ми записали їх звернення і вийшов лист. Розмістимо його на сайті закладу, щоб послання мали змогу прочитати якнайбільше людей, – розповідає методист садочка Ірина Аннаєва. – У бесідах з дітьми про нинішні події ми намагаємося не дуже їх тривожити. Вони знають про минулу війну, Другу світову, що то було страшно, а дітки не мали дитинства”.

Лист від маленьких черкащан дуже зворушливий.

SONY DSC“Ми хочемо, щоб ваша країна Росія не воювала з Україною. Ми хочемо, щоб ви були добрі, веселі й щасливі, жили разом у своїй сім’ї. Ми просимо вас, зверніться до своїх військових татусів і старших братів, скажіть їм – не воюйте з Україною, зупиніть їх, збережіть усіх дітей на землі”, – йдеться в посланні вихованців “Сонечка”.

Також дітки намалювали на подвір’ї крейдою малюнки на тему “Мир очима дітей” – родини під сонцем, будинки з квітниками.