На презентацію Громадського ТБ у Черкаси приїде Роман Скрипін

14 Травня 2014 09:26

Завтра, 15 травня, в Черкасах презентуватимуть місцеве Громадське ТБ. Нині молода команда ініціативних черкащан налічує 10 осіб, а історія Громадського в місті почалася трохи більше двох місяців тому… зі звичайного посту у фейсбук.

4 березня журналіст Олекса Хуторний написав кілька речень: “Пропоную створити у Черкасах громадське телебачення. Хто хоче долучитися до його створення, пропоную зібратися завтра ввечері й обговорити. Пишіть мені в особисті.”

“Отак все й почалося. Відгукнулося відразу дуже багато людей. Першим мені написав Євген Артеменко і сказав, що в самого вже давно така ідея жевріла. Зараз наша команда налічує більше 10 людей. Основне, чим ми відрізнятимемося від інших каналів – ніхто нам не вказуватимемо, кого і як знімати (окрім наших глядачів, звичайно).   По-друге, ми хочемо створити цікаве й сучасне ТБ, без шаблонів. Зробити щось таке, що до нас в Черкасах ніхто не робив”, – розповідає Хуторний.

На презентацію журналісти черкаського Громадського підготували кілька різножанрових відеоцікавинок. А ще представляти юнь у Черкаси  приїде команда київського Громадського на чолі з Романом Скрипіним.

Захід відбудеться 15 травня о 16.00 в приміщенні колишнього кінотеатру “Салют”.