Черкаський художник брав участь у незвичному експерименті у Венеції

22 Травня 2014 20:12
vk.com

vk.com

Із 16 по 20 травня у Венеції діяв український проект “Venice. Discovered. Reinvented”. Участь у ньому брав молодий художник-графік із Черкас Денис Ратушний.

В рідному місті Денис відомий своїми стріт-арт роботами. Портрети класиків світового кінемотаграфу Луї де Фюнеса і Мерилін Монро довго прикрашали центр міста, потім Денис створив на їх місці роботу до 200-ліття Шевченка. Працює також в унікальній техніці dot work – малює картини з мільйонів крапочок. Нещодавно черкаський графік узяв участь у Книжковому Арсеналі, де презентував леттерінг із вірша Івана Франко (на фото справа).

За словами куратора проекту  “Venice. Discovered. Reinvented” Антона Міллера, ідея художнього експерименту, в якому взяв участь черкащанин, полягає в демонстрації розмаїття асоціацій, пов’язаних із Венецією. Протягом місяця підготовки до виставки Денис вів арт-щоденник , створюючи в ньому одну роботу в день і фіксуючи свої думки про кожну з робіт.

vk.com

vk.com

“Таким чином, художник, який ніколи не був у Венеції, в альтернативній авторської формі демонструє індивідуальний погляд на образи, події, персоналії та інші звичні асоціації з містом, його історією і культурою”, – розповів Міллер.

Частину робіт представили ​​у форматі арт-фешн інсталяцій, спеціально створених для проекту у співпраці з брендом Rockfellow, торкаючи у такий спосіб тему єднання моди та мистецтва, пише видання “Mainpeople. ua”.

Улітку 2014 також планується презентація проекту в Києві.