Український парламент працює день на місяць, – нардеп

11 Червня 2014 11:10
lvivpost.net

lvivpost.net

Дострокові парламентські вибори в Україні слід невідкладно провести у 2014 році. Про це заявив народний депутат Микола Томенко, говорячи в ефірі каналу “Україна” про ситуацію у Верховній Раді.

На думку Томенка, цілком очевидно, що суспільство вже винесло вирок цьому складу Верховної Ради. А тому після підготовки закону про вибори до ВР за відкритими партійними списками та наведення порядку на Сході України треба невідкладно організовувати дострокові парламентські вибори вже у 2014 році, вважає політик.

Томенко наголосив, що нинішній парламент, фактично, не працює. І цьому доказ – аналіз ефективності роботи цієї Верховної Ради.

“Так, середа і п’ятниця, де-факто, є “втраченими” днями, бо зазвичай явка депутатів мінімальна і немає можливостей для ухвалення законів. А у вівторок і четвер зазвичай парламент здатний працювати лише на ранкових засіданнях. Тому утримувати парламент, який із мінімальних 8 пленарних днів на місяць працює, фактично, лише один повний день, є надвеликою розкішшю для українців”, – вважає Томенко.

Тому, на думку політика, говорячи про коаліцію та ефективність парламенту, треба говорити не про те, чи існує вона в юридичному сенсі, а про те, що, фактично, вона вже давно не існує, бо не може забезпечити оперативне ухвалення законопроектів та рішень, яких вимагає українське суспільство.