Що черкащани питали в Яндекса про Бразилію

20 Червня 2014 17:00
elit-tour.com.ua

elit-tour.com.ua

Матчі чемпіонату світу з футболу прикували увагу багатьох українських користувачів інтернету. Протягом перших двох днів чемпіонату, 12 та 13 червня, українці задали Яндексу понад сто тисяч запитів зі словом “Бразилія”. Цікавила усіх, звичайно, прем’єрна гра змагань — матч, у якому бразильці зустрілися із хорватами. Користувачі шукали трансляції, склад команд і рахунок.

Але не футболом єдиним цікавилися українці. Понад 11 % запитів про Бразилію до Яндекса протягом 1 травня – 11 червня — це загальні питання про країну. Користувачі цікавилися, де Бразилія розташована, як називається її столиця, як виглядає державний прапор, якою мовою спілкуються жителі, яка часова різниця з Україною тощо.

Утім трапляється у запитах і безліч інших невеликих тем — від соціального забезпечення до реакції Бразилії на події в Україні. У Черкасах, наприклад, запитували про збройні сили Бразилії, у Миколаєві — про її фінансову систему в картинках, в Одесі — про бразильську тропічну медицину, а у Чернігові цікавились, як купити у цій країні будинок.

З усіх регіонів країни, у тому числі з Черкащини, запитували про відому гору в Ріо-де-Жанейро [що таке цукрова голова в ріо], про конкурс краси серед бабусь [мисс бабушка бразилии], про 41-метрову водну гірку “Інсано” [самая высокая горка в мире в бразилии].

Крім того, траплялися й інші запити від користувачів Яндекса з Черкаської області:

[река в бразилии сканворд]
[дигтаторські режими в бразилії в аргентині та нікарагусі]
[кто 26 номер сборной бразилии по футболу сегодня]
[весільні церемонії в бразилії]
[людина-мавпа з бразилії в 1937 році]
[река граница между бразилией и французской гвианой]
[веб камеры улиц рио де жанейро онлайн]
[сравнение протестов в украине и бразилии]