Саме за такі рішення одноголосно проголосували члени топононімічної комісії Черкаської міської ради.
Іменем легендарного прикордонника, що загинув на сході України – Ігоря Момота, пропонують назвати вулицю Луначарського. Це виглядає доречним із тих міркувань, що саме цією вулицею тоді ще полковник їздив щодня на роботу, а селище Оршанець, де розташований Навчальний центр державної прикордонної служби, за статусом входить до складу міста.
Щодо вулиці Героїв Майдану, то члени комісії одноголосно зійшлися на тому, щоб цю назву носила одна з найбільших магістралей міста – вулиця Петровського.
Відклали до наступного розгляду питання перейменування вулиці Леніна , адже від мешканців міста надійшло звернення щодо перейменування її у вулицю Небесної сотні, а депутат міської ради минулого скликання Святослав Вовкодав звернувся з пропозицією назвати її Свято-Макаріївська (частинка мощей преподобного мученика Макарія зберігається у Свято-Михайлівському соборі, що розташований якраз на вулиці Леніна).
Тож члени комісії запропонували на наступне обговорення щодо цього питання залучити ширше коло запрошених – і громадян міста, і представників православної громади УПЦ (МП).
Слушну пропозицію висловив відомий історик Михайло Сиволап, який має в комісії право дорадчого голосу – на сьогодні треба максимально зберегти центр Черкас, відновивши історичні назви вулиць. Як приклад, він навів Київ, де також перейменовують вулиці відповідно до вимог часу, при цьому зберігаючи вулиці з історичними назвами – Різницька, Рейтарська та інші.
Щоправда, рішення топонімічної комісії мають рекомендаційний характер – вони проходять процедуру громадських слухань, потому їх розглядає виконавчий комітет та сесія міської ради.