Парламент має розпочати роботу зі звіту нинішнього уряду, – Томенко

17 Листопада 2014 14:09

vrПарламент мусив би розпочати роботу зі звіту нинішнього Уряду, а вже потім обирати новий Кабмін.

Про це заявив радник Президента України Микола Томенко, інформує прес-служба політика.

Томенко висловив сподівання, що на цьому тижні робоча група з підготовки засідання Верховної Ради України VIII скликання розпочне свою роботу. Як відомо, парламент розпочинає роботу з обрання Голови Верховної Ради, затвердження переліку комітетів та вирішення інших організаційних питань.

“Було би справедливо і правильно створити нарешті в Україні прецедент, щоб перед тим, як буде сформовано керівництво нової ВР, проголошена парламентська коаліція та обрані нові міністри, в парламенті був заслуханий звіт нинішнього Уряду”, – вважає Томенко.

На його думку, відсутність відповідальності урядовців в різні історичні періоди створила ситуацію, що робота багатьох високопосадовців нагадує народну мудрість “нацарював – і втік”.

“Для того, щоб йти шляхом серйозних змін та реформ, що заплановані в коаліційній угоді, робочий варіант якої нещодавно був оприлюднений, необхідно провести своєрідний аудит країни, аби розуміти реальну картину ситуації в Україні. Отож, було би нормальним створити прецедент, щоб перед обранням нового Уряду парламент заслухав звіт про результати діяльності нинішнього Кабінету Міністрів”, – підсумував Микола Томенко.