Боксерка з Черкащини боротиметься за ліцензію на Олімпійські ігри

8 Грудня 2014 15:00

1417697823_img_3567

Нещодавно черкаська боксерка Марина Мальована повернулася з чемпіонату світу, що проходив у Кореї. На світовій першості було представлено 67 країн, які виставили 337 найсильніших спортсменок. Були на змаганнях й дев’ять українських боксерок.

Черкащанка проклала собі шлях до 1/8. Проте пройти до 1/4 фіналу Кубка світу їй не вдалося. Суперницею Марини стала філіппінка Несті Петеціо. Важкий бій завершився на користь філіппінки, яка виграла 3:0.

Цей рік був дуже насиченим для Марини, адже дівчина взяла участь у трьох престижних змаганнях. На чемпіонаті України черкащанка здобула «золото». З чемпіонату Європи повернулася з «бронзою».

“А світова першість показала, що поки ми в десятці. Словом, є над чим працювати”, – відзначає тренер спорстменки і її батько Андрій Мальований.

Нині Марина відновлюється після змагань. Та вже невдовзі розпочне підготовку до чемпіонату України, що пройде в лютому. Там дівчина боротиметься за нагороди й ліцензію на Олімпійські ігри.

Джерело: Нова Доба