Старшокласник зі Сміли став бронзовим призером чемпіонату України

17 Грудня 2014 19:32
horting.org.ua

На ключових змаганнях із серії чемпіонатів і турнірів з хортингу, котрі стали завершальними для цього спортивного року, змагалось троє бійців із Черкащини.

Це Володимир Гурковський, який у ваговій категорії до 65 кг серед чоловіків після серії важких поєдинків вийшов у фінал. Тут за крок до перемоги, ведучи у поєдинку за очками, буквально за декілька секунд до фінального гонгу, отримав травму руки – і рефері був змушений зупинити поєдинок.

Максим Іваніцький у ваговій категорії до 70 кг серед чоловіків посів 4 місце, отримавши перемогу у двох боях. Прикро, але й тут не обійшлось без травм, що й завадили у напівфіналі вибороти перемогу.

Дебютантом на змаганнях такого рівня став ЗОШ №11 міста Сміла Максим Хорунжий. Змагаючись серед кадетів у абсолютній ваговій категорії юнак став бронзовим призером чемпіонату України серед молоді.