Стали відомі депутати-прогульники Черкаської облради

28 Січня 2015 16:00

c89fcf24630d373e7f8c4815dbae99ac_LПерше засідання Черкаської облради відбулося 26 листопада 2010 року. Відтоді облрада мала 39 засідань, проте дехто із депутатів примудрився пропустити більше 20 з них. Минулого засідання апарат обласної ради оприлюднив інформацію про відвідування народними обранцями пленарних засідань.

Старожили зізнаються, раніше депутати працювали добросовісніше. У жодному скликанні не було народних обранців, які із чотирьох десятків засідань примудрилися пропустити практично тридцять. Чи то для декого мандат – просто підтвердження статусу, чи можливо політичні події останніх років не всім дозволяють спокійно зайти до сесійної зали. Цікаво, що представники колишньої опозиції пропускали пленарні засідання за часів попередньої влади, а сьогоднішні опозиціонери стали пропускати засідання із лютого минулого року, коли в країні влада помінялася.

Однак, що б не було причиною прогулів, кожен депутат добровільно балотувався на цю посаду, і коли не може чи не хоче працювати у депутатському кріслі, завжди так само добровільно можна зректися депутатського мандату. До речі, дехто із колишніх регіоналів такою можливістю вже скористався.

— Після подій зими минулого року деякі депутати узагалі перестали відвідувати пленарні засідання. Загострилася ця ситуація після сміттєвої люстрації, коли до зали засідань деякі активісти втягли сміттєві баки. Після цього дуже важко було скликати сесію, зараз стало трохи легше, одна все одно часто депутатів каже, що на сесію прибудуть, однак на пленарному засіданні так і не з’являються, —  ділиться керівник секретаріату Черкаської обласної ради Василь Мовчан. — Відвідування депутатів дуже важливе, адже рішення приймаються більшістю голосів від складу депутатського корпусу, а не від кількості присутніх.

Сьогодні для того, щоб рішення було прийняте Черкаською обласною радою, за нього мають віддати свої голоси 53 депутати.

Прогульники:

Олександр Черевко, позафракційний – пропустив 29 пленарних засідання;

Олександр Румик, ВО «Батьківщина» – пропустив 29 пленарних засідань;

Володимир Гаркушин, позафракційний – пропустив 24 пленарних засідань;

Олександр Сінгаєвський, ВО «Батьківщина» – пропустив 24 пленарних засідання;

Олександр Олійник, депутатська група «Єдність» – пропустив 23 пленарних засідання;

Андрій Крохмаль, депутатська група «Гідність» – пропустив 20 пленарних засідань;

Анжела Бойко, група «Рідна Черкащина» – пропустила 19 пленарних засідань;

Вадим Льошенко,позафракційний – пропустив 18 пленарних засідань;

Анатолій Рибак, позафракційний – пропустив 18 пленарних засідання;

Світлана Трофімова, позафракційна – пропустила 17 пленарних засідання;

Олег Яровий, Народна партія – пропустив 17 пленарних засідань.