У різні періоди на своїй посаді дії голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка здійснювалися в кардинально різні напрямки. Спочатку були зміни на краще, зараз – кулуарні призначення і безініціативність.
Про це в коментарі “Слову і Ділу” розповів голова Черкаської обласної організації КВУ Максим Михлик, коментуючи діяльність Ткаченко протягом року.
Після Революції Гідності Ткаченко був призначений на посаду керівника Черкащини 17 березня 2014 указом Президента України.
“У першу чергу варто сказати, що для приходу і призначення Ткаченко склалися відповідні позитивні обставини, які зіграли йому на користь. Він прийшов на першій хвилі постреволюційних змін у країні. Він не був представником колишньої влади, чи не був замішаний у співпраці з нею, тому його призначення на посаду було погоджено та громадськістю, і політичною партією, і місцевою владою. Крім того, партія УДАР, від якої він зайняв квоту, не мала у громадськості критичних оцінок”, – розповідає він.
За його словами, губернатор Ткаченко на початку своєї діяльності і зараз, через рік – це дві різні людини, які діяли в абсолютно протилежних напрямках.
“Перші його дії були спрямовані на відкритість, прозорість, спроби щось змінити. Дійсно він показав себе в організаційному плані, економічна частина теж більш-менш працює, була активна підтримка переселенців, військових. Але вже через деякий час всі почали розуміти, що його стратегія змінюється. Відбулося дуже багато кулуарних призначень, домовленостей, спроби створити фіктивний громадська рада, махінації”, – вважає Михлик.
Підсумовуючи, експерт зазначив, що на посаді Ткаченко збережеться до місцевих виборів, але зараз у губернатора немає команди однодумців. У своїх рішеннях він не самостійний і залежить від багатьох векторів: партійних сил, місцевих представників влади та особистих знайомств.