Козько знову куватиме перемоги на виборах у жовтні?

6 Травня 2015 10:30
narodua.com

narodua.com

Чергові місцеві вибори 25 жовтня, найімовірніше, проводитиме старий склад Центральної виборчої комісії, за старим законом зі змішаною системою, але з деякими змінами, вважають у Комітеті виборців України (КВУ).

“У принципі закон фактично їм зараз дозволяє бути членами Центральної виборчої комісії на невизначений термін”, – заявив керівник юридичної служби КВУ Святослав Пікуль, передає ІА “Інтерфакс-Україна”.

Як відомо, семирічний термін повноважень 12-ти членів ЦВК з 15-ти завершився 1 червня 2014 року.

Чи варто чекати змін у виборчих комісіях на місцевому рівні, зокрема, обласному? Говорячи про Черкаську ОВК, голова відділення КВУ Максим Михлик зауважує: не виключено, що її керівником може залишитися одіозна Ольга Козько.

“Тетяна Лукаш (креатура Януковича і Партії регіонів, сестра Олени Лукаш) продовжує бути членом ЦВК, хоча Петро Порошенко і робив подання про її звільнення. Нагадаю, що саме вона останні вибори була куратором Черкаської області і відповідальна за вакханалію на мажоритарних округах в 2012 році. Але це ще не все. В Черкаській області і досі керівником обласної виборчої комісії залишається легендарна Ольга Козько, за якою тягнеться шлейф виборчих маніпуляцій. От ці дві прихильниці “чесних виборів” і можуть влаштувати нам свято демократії у жовтні”, – зауважив Михлик.

Перед початокм виборчого процесу обласні організації партій подають кандидатури, з яких ЦВК формує склад ОВК.

“Сподіваюсь, вистачить здорового глузду як у охочих знову погратись в “чесні вибори”, так і в самої Козько не висуватися знову”, – зауважив Максим Михлик.