Черкаси приймали чемпіонат України з хокею на траві

16 Червня 2015 20:07
cherkassy-sport.com

У Черкасах грали в хокей на траві Обласний центр прийняв чемпіонат України з цього виду спорту.

Усеукраїнська першість серед юнаків 2000-01 років народження зібрала 8 команд. За звання чемпіона на черкаському полі змагалися команди з Вінниці, Сум, Кривого Рогу, Шостки, Бердичева та Черкас.

Чемпіонат України серед юнаків цієї категорії проводять уперше. Черкаси ж приймають такі змагання вже четвертий рік. Протягом трьох днів на майданчику спеціалізованої школи олімпійського резерву змагалися кращі команди країни.

Хокей на траві – популярний вид спорту в Європі, у нього грають команди 11 на 11, використовуючи ключки та пластиковий м’яч. Традиційно серед фаворитів збірна Вінниці, де хокей на траві один із пріоритетних видів спорту. Втім у Черкасах також полюбляють цей вид, у місті хокеєм на траві займається понад 100 осіб.

За підсумками трьох днів, чемпіоном України стала команда “Вінниця-1”, на другій сходинці фінішувала друга команда з Вінниці, третій – Бердичів. Збірна Черкаської області стала четвертою.