Треба зупинити ті “реформи”, які на практиці стали експериментами над людьми, – Томенко

17 Червня 2015 13:27

tomenko2-320x193Найбільшою загрозою для України є нарцисизм українських політиків, егоїзм політичних партій і неадекватність тих людей, які вважають, що вони найрозумніші від решти 46 мільйонів українців. Про це заявив, виступаючи сьогодні з трибуни парламенту, народний депутат Микола Томенко, інформує прес-служба політика.

На думку Томенка, соціологія сьогодні – катастрофічна. “За місяць після Революції гідності ми мали близько 60% людей, які нам вірили і казали, що Україна йде правильним шляхом. Сьогодні з точністю до навпаки: більшість громадян України переконані, що Україна йде неправильним шляхом. Це – наш спільний результат роботи. І, на моє переконання, нам усім треба терміново розпочати роботу над помилками”, – наголосив народний депутат.

“Якщо ми проголосили 15 реформ, і жодна з них не є успішною, то, очевидно, треба провести інвентаризацію тих реформ і сказати: якщо в результаті реформи люди живуть гірше, то це експеримент, а не реформа, – вважає Томенко. – Отже, ми мусимо сьогодні зупинити усі експерименти над людьми і почати втілювати ті реформи, які би спрощували і змінювали життя людей на краще”.

На його думку, інвентаризація і переоцінка пріоритетів для реформ є надзвичайно важливими. “Усі знають, до чого вже призвела пенсійна реформа. Зараз активно обговорюється адміністративна реформа. Друзі, подивіться карту царської Росії: тоді вона волостей зберігала більше, ніж нинішній Уряд – громад у сільських районах! Зрозуміло, що така реформа є неправильною. Треба об’єднувати громади, але так, щоб людям стало жити краще на селі, а не набагато гірше. Якщо ми робимо реформу охорони здоров’я, то це означає, що людей мають лікувати якісніше, а не те, щоб можна було більше красти на державних закупівлях”, – зауважив Томенко.

Тому, на його переконання, сьогодні вкрай необхідна “робота над помилками”.

“У закритому чи відкритому режимі, але треба все проаналізувати і зробити висновки. Інакше, якщо ми не почнемо виправляти помилки, то тоді ця більшість українців, яка сьогодні вважає, що ми йдемо неправильним шляхом, просто нам скаже, що ми такі самі неправильні, як і наші попередники, і попросить нас зійти з політичної арени. Тоді наше місце займуть інші люди. Але шанс виправити ситуацію в нас ще є, тож не упустимо його”, – підсумував Микола Томенко.