Мусимо будувати український світ, а не лише боротися з “русскім міром” та пропагувати американську ідею, – Томенко

9 Липня 2015 10:18
tomenko.ua

tomenko.ua

На цьому народний депутат України, засновник Фонду «Рідна країна» наголосив під час зустрічі у Львівській національній науковій бібліотеці імені В. Стефаника, де він презентував гуманітарні проекти Фонду.

Томенко зауважив, що виникла парадоксальна ситуація, коли нова влада вже більше року продовжує боротися з «русским миром», активно пропагувати важливість так званої «американської мрії», а разом з нею – цінностей англійської мови та європейських традицій, натомість у сфері гуманітарної політики, зокрема, в пропагуванні справжньої української історії, мови та культури майже нічого не робиться.

«Ми хочемо своїми проектами спонукати владу повернутися до української гуманітарної політики. Адже вся робота в цій галузі звелася до того, що протягом року розробляється чергова стратегія гуманітарної політики, а реально – нічого не зроблено», – зауважив народний депутат.

Зокрема, Микола Томенко поінформував, що в рамках гуманітарних проектів його Фонду «Рідна країна» для 100 шкіл Львівщини буде передано для вчителів історії DVD-диски «7 історичних чудес України», де є, зокрема, і фільм про Львів, а для вчителів української мови та літератури – аудіовидання «Класика української літератури. Живі голоси».

Нагадаємо, що такий же проект Фонд Миколи Томенка реалізовує і на Черкащині.