У списку “друзів Януковича” не знайшли Добкіна і Тулуба

4 Вересня 2015 09:55
focus.ua

focus.ua

У переліку найближчого оточення Віктора Януковича немає одіозних особистостей на кшталт колишнього проросійського міністра оборони України Дмитра Саламатіна, екс-голови Харківської ОДА Михайла Добкіна чи губернатора Черкащини Сергія Тулуба.

Про це у своєму фейсбуку пише народний депутат Микола Томенка. Повідомляє, що 3 вересня ВР включила до порядку денного законопроект про спеціальну процедуру конфіскації майна та коштів Януковича і його найближчого оточення.

“… включили до порядку денного законопроект про спеціальну процедуру конфіскації майна та коштів Януковича і його найближчого оточення (законопроект 3025).

Але от список найближчого оточення ЯКОСЬ ПО-Д…ИВНОМУ СКЛАДЕНО! Кернес є , а Добкіна немає, Міністр Присяжнюк є, а Голови Київської ОДА Присяжнюка немає, як і більшості так званих губернаторів Тулуба, Ядухи… депутат Єфремов є, а депутата Пригодського немає, найбільш проросійського міністра оборони Соломатіна, керівника ДУСі Кравця й багатьох інших бракує… Не справедливо якось!”, – обурюється Томенко.

Нагадаємо, голову Черкаської ОДА (2010 – 2014 р.р.) Сергія Тулуба оголошено у міжнародний розшук. Провадження проти нього відкрито Генеральною прокуратурою України. Йдеться про корупцію в рамках державної програми “Будуємо нову Черкащину”. Під час будівництва та реконструкції шкіл, садочків, лікарень в області у 2010-2013 рр. було розкрадено майже 135 млн. грн.