Чорнобаївське село здобуло бронзу на всеукраїнських змаганнях

29 Вересня 2015 15:30

Команда села Хрестителеве Чорнобаївського району отримало бронзову нагороду у фінальному змаганні команд сільських та селищних рад “Краще спортивне село України”, яке відбулося 25-27 вересня на Київщині в смт Немішаєво.

12042934_515470018619759_4048464139275117101_n

Переможцями найбільшого спортивного форуму 2015 року Всеукраїнського ФСТ “Колос” стали представники Дніпропетровщини – команда села Нива Трудова Апостолівського району. Другими фінішували традиційно сильні фізкультурники Одещини.

12039695_515469645286463_5280154723192710868_n

“У цьому році у фіналах Ігор взяла участь рекордна кількість команд – 24, це разом із членами делегацій більше 600 представників. Інакше кажучи, усі обласні організації, що входять сьогодні до всеукраїнського спорттовариства, зуміли приїхати та виступити повними складами, тож саме це насправді є істинною перемогою сільського спорту України у тій важкій ситуації, яку переживає держава”, – відзначив голова ВФСТ “Колос” Олександр Мендусь.

Цікаво, що результати у перетягуванні линви дзеркально відобразили і загальнокомандні успіхи команд-призерів, адже другими у цьому виді змагань стали саме одесити, а третіми – черкащани. От і не вір після цього, що саме канат традиційно є таким собі емоційним апогеєм всеукраїнських змагань на “Краще спортивне село України”!

Додамо, що черкащани виявились кращими і у завжди престижному футзалі. Змагання проходили за підтримки фонду “Рідна країна”.