На конференцію в черкаський вуз обговорити надзвичайні ситуації приїжджали навіть із Грузії

9 Жовтня 2015 20:25

415B3863Сьогодні в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Надзвичайні ситуації: безпека та захист”.

Як розповіли у прес-службі закладу, часть у конференції взяли науковці із Національного університету цивільного захисту України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Кіровоградського національного технічного університету, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (м. Київ), Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту. Загалом участь у науково-практичній конференції взяло більше сотні учасників.

Також представляв свої тези та доповіді президент спілки чорнобильців Західної Грузії Джамбул Джикія із міста Кутаїсі.

За допомогою відео-зв’язку взяли участь у конференції білоруські науковці із ДУО «Командно-інженерного інституту» МНС Республіки Білорусь та Гродненського державного аграрного університету.

Робота науково-практичної конференції проходила у чотирьох секціях: Наукові аспекти попередження надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами; Інноваційні технології ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків; Правові, освітні організаційно-управлінські та соціально-психологічні аспекти пожежної та техногенної безпеки; Прикладні наукові аспекти екологічної та техногенної безпеки. Моніторинг та інформаційне забезпечення у сфері пожежної та техногенної безпеки.

За підсумками роботи пленарного та секційних засідань конференції учасники виробили та затвердили резолюцію, ключові положення якої окреслюють шляхи удосконалення системи запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій.