Що думають земляки про нового черкаського мера-“залізяку”? (відео)

19 Листопада 2015 19:34

12243057_809086999200373_6153940736323608298_nСелище Лисянка – мала батьківщина нового міського голови Черкас. Там він народився, виріс та вперше спробував себе на керівній посаді. У 2002-2005 роках Анатолій Бондаренко був головою Лисянки, а згодом очолював Лисянську РДА. Журналісти “Громадського ТБ: Черкаси” поїхали у Лисянку та запитали у місцевих жителів, що вони думають про нового черкаського очільника та що від нього варто очікувати.

“Анатолій Бондаренко – це випускник нашої школи. Я був його класним керівником. Хлопчик він жвавий, як і всі, займався спортом. Більш такого нічого не пам’ятаю, адже минуло багато років. Якщо говорити про теперішній час, то його можна вважати вдячним учнем. Він ніколи не забував свою школу та вчителів. Завдяки йому у нашій школі з’явився перший мультимедійний комплекс в районі. Також зараз активно ведеться реконструкція школи: заміна віконних блоків та ремонт даху. У цьому році через нашу школу пройшов мільйон гривень. Я ніколи не міг уявити, що він стане політиком, а, тим паче, мером міста Черкаси. Для всіх нас це була велика несподіванка”, – розповів директор Лисянського НВК Володимир Мельничук.

Жителі Лисянки про свого земляка говорили переважно хороше, або взагалі відмовлялися від коментарів:

– Я знаю, що він наш земляк, допомагає школам. Знаю, що балотувався в мери Черкас.

– Знаю як мера селища. Був хороший хазяїн. Зробив дороги, які ніколи не робили до цього. У нього значно більше позитиву, аніж негативу, адже немає людини без вад.

– Якщо чесно, то ще він до мера не доріс. Я тривалий час його знаю, то це та людина, яка може через крок та й обманути.

– Я з ним незнайомий, але думки непоганої про нього. Знаю, що людина наче порядна.

– Для нас дуже хороша людина, і для вас буде добра.

– Нічого він не зробив для Лисянщини. Знаю, що нічого не робилося, зараз не робиться і далі нічого робитися буде.

– Та яка власна думка, я вчився з ним разом. Не хочу я нічого говорити.

– Толя Бондаренко – він з простих. Я батьків його знаю: батько працював ветлікарем, а мати – зоотехніком. Він дуже розумна людина.