Черкаський нардеп хоче змусити парламент повноцінно попрацювати в грудні

27 Листопада 2015 16:19
bbc.com

bbc.com

Верховна Рада повинна працювати увесь грудень, аби не ухвалювати бюджет у новорічну ніч, упевнений народний депутат Микола Томенко.

Як повідомила прес-служба політика, Томенко із колегами-депутатами зареєстрував проект постанови, якою пропонує переглянути порядок роботи Верховної Ради у грудні.

“Той графік роботи, що передбачений, після очікуваного звіту Уряду 11 грудня передбачає лише ще один пленарний тиждень – з 21 по 25 грудня. З них – 2 повних (вівторок, четвер) і 2 неповних (середа, п’ятниця) пленарні дні. З огляду на те, що до нового року необхідно розглянути величезну кількість законопроектів і постанов, серед яких є дуже важливі (наприклад, Закон про Державний бюджет України на 2016 рік), тому виникає необхідність провести додатковий тиждень пленарних засідань для ефективної законотворчої діяльності Верховної Ради України”, – вважає М. Томенко.

“Лише повноцінна робота парламенту в грудні дасть нам можливість спокійно розглянути питання долі нинішнього Уряду і ухвалити належним чином основний економічний документ країни – Державний бюджет на наступний рік”, – підсумував народний депутат.