Рудик – 56, Зубик – нуль: як працюють черкаські мажоритарники із депутатськими запитами (інфографіка)

16 Березня 2016 09:00

136 депутатських запитів подали за весь час роботи восьмого скликання мажоритарники від Черкащини, повідомляють в ГМ “Опора”.

Із цієї кількості запитів немає жодного від мажоритарника із виборчого округу №195 Володимира Зубика (фракція партії “Відродження”). Його “одногрупник”,  депутат-мажоритарник від 199-го округу Геннадій Бобов подав лише три запити.

Інфографіка1

 

Загалом же, правом депутатського запиту найчастіше користується Сергій Рудик (округ №196). Він усього подав 56 запитів. 34 подав Владислав Голуб (округ №197).

Найбільше запитів – 61 черкаські мажоритарники направили керівникам міністерств і відомств. 45 – Кабінету Міністрів.

Інфографіка2

 

Які ще депутатські запити нещодавно робили черкаські мажоритарники?

У лютому цього року член фракції «Блок Петра Порошенка», депутат-мажоритарник від 194-го округу Олег Петренко подав у Міністерство оборони України та до Ради національної безпеки і оборони депутатський запит щодо забезпечення гарантіями соціального захисту бійців 53 окремої механізованої бригади, а також учасників добровольчих батальйонів, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в зоні АТО. А в Міністерство екології та природних ресурсів України, Державну екологічну інспекцію, Прокуратуру Черкаської області та до Черкаської обласної державної адміністрації подав запит щодо проведення перевірки законності забудов прибережної зони Дніпра та Кременчуцького водосховища.

ua.racurs.ua

ua.racurs.ua

Член партії та фракції «Блок Петра Порошенка», мажоритарник від 197-го округу Владислав Голуб направив у Кабмін, Міністерство фінансів України та Міністерство інфраструктури депутатський запит щодо виділення коштів з Державного бюджету України на проведення ремонтних робіт автомобільних доріг загального користування у Золотоніському району, Черкаської області.

Депутатський запит щодо фінансування видатків на утримання Національного історико-культурного заповідника «Холодний Яр» подав до Кабінету Міністрів України та до Державного агентства автомобільних доріг позафракційний депутат-мажоритарник від 198-го округу Сергій Рудик. А ще нардеп направив запит щодо вирішення проблем із оплатою за спожитий природний газ бюджетними установами Кам’янського, Смілянського, Черкаського районів Черкаської області. Міністерству енергетики та вугільної промисловості.

Депутатський запит щодо питань перерахунку пенсії відповідно до постанов суду направив Каінету міністрів член депутатської групи «Партія «Відродження», мажоритарник від 199-го округу Валентин Ничипоренко. Його колега по депутатській групі, депутат-мажоритарник від 200-го округу Антон Яценко направив до Кабміну Депутатський запит щодо забезпечення повного, об’єктивного та всебічного розслідування фактів замаху на вбивство та умисного пошкодження майна правозахисника Федура Андрія Анатолійовича.

Для довідки:

Депутатський запит – це вимога народного депутата, народних депутатів чи комітету Верховної Ради України, яка заявляється на сесії Верховної Ради України до Президента України, до органів Верховної Ради України, до Кабінету Міністрів України, до керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також до керівників підприємств, установ і організацій, розташованих на території України, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, дати офіційну відповідь з питань, віднесених до їх компетенції.
Президент України, керівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, до яких звернуто запит, зобов’язані повідомити народного депутата, групу народних депутатів, комітет Верховної Ради України у письмовій формі про результати розгляду його (їх) запиту у п’ятнадцятиденний строк з дня його одержання.