Воїну “Айдару” не знайшли житла в селі – він зимував у землянці (фото)

28 Березня 2016 08:20

Вояк АТО Олег Савранський із Новоселиці Катеринопільського району Черкащини всю зиму прожив у землянці. Раніше сільрада відмовила чоловіку в отриманні землі. Мало того – сусіди написали звернення в міліцію. Просять відкрити кримінальне провадження проти Савранського. Причина – самозахват землі під землянкою.

Про це пише видання “Вісті Черкащини”.

viche.ck.ua

viche.ck.ua

33-річний Олег Савранський колись проживав у Ватутіному. Працював техніком-механіком. Знайомі кажуть, що має “золоті руки”. З початком подій на Майдані поїхав у Київ. Возив шини, бив бруківку.

viche.ck.ua

viche.ck.ua

 

6 липня 2014 був зарахований у батальйон “Айдар”. Взяв у полон російського військового. 2 серпня 2015 року був демобілізований після року служби. Разом із дружиною приїхав жити в Новоселицю. Сільрада дала ключі від колишнього дитсадка. Без ремонту там жити неможливо. Ремонт робити не можна – за документами будинок належить дитині-сироті. Солдату нічого не залишалося, як вирити землянку й поселитися там. Тепер Олег пише пояснення в міліцію, запевняючи, що “самозахоплення землі”, в якому його звинувачують, насправді не було…