Двоє черкаських “копів” взяли призові місця на Кубку України з фітнесу та атлетизму (фото)

17 Травня 2016 15:44

PM192image010Відкритий Кубок України з фітнесу та атлетизму WBPF 2016 за версією Всеукраїнської федерація бодібілдингу, фітнесу та атлетизму UBPF відбувся минулими вихідними в місті Києві. Головне Управління Національної поліції в Черкаській області представляли двоє поліцейських з Черкащини – оперуповноважений Владислав Ворона та співробітник управління превентивної діяльності Сергій Байда, які мають звання майор поліції. Вони вибороли призові місця, інформують в Головному управлінні Національної поліції Черкаської області.

Програма змагання була цікава і різноманітна. Всього в них приймали участь близько 400 атлетів майже з усіх регіонів України.

В змагання правоохоронці гідно показали себе – п’яте місце в категорії “атлетік-фізик” понад 180 см виборов Владислав Ворона,  друге місце в категорії “чоловік бодібілдинг” до 100 кг зайняв Сергій Байда.