Командир взводу бойовиків “ЛНР” переховувався на Черкащині як переселенець

23 Травня 2016 15:13

1463989769_122122_729x547Прокуратура Черкаської області спільно з Управлінням Служби безпеки України в Черкаській області викрила незаконну діяльність громадянина України, який, перебуваючи в статусі переселенця з тимчасово окупованої території України, з лютого 2015 року до теперішнього часу, займаючи посаду офіцера в одному зі структурних підрозділів “збройних сил” терористичної організації “Луганська народна республіка”, здійснював військове командування “взводом” та проводив військову підготовку бойовиків для подальшої участі в збройному опорі правоохоронним органам та Збройним силам України.

Про це повідомляють у прокуратурі Черкаської області.

Наразі проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного і всебічного розслідування всіх обставин справи, завершення досудового розслідування та скерування обвинувального акта до суду.

Переселенцю з Луганщини, який сприяв та брав участь у терористичній діяльності на тимчасово окупованій території України повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.