Прокуратура Черкас зацікавилася скандальним дитячим меню

26 Вересня 2016 19:26

14112381975663Прокуратура міста Черкаси зареєструвала кримінальне провадження за фактом замаху на розкрадання бюджетних коштів, повідомив прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко, коментуючи понад 200-мільйонний тендер на харчування дітей у дитсадочках та школах, оголошений цього літа Департаментом економіки та розвитку Черкаської міськради.

Як з’ясували журналісти, ціни на деякі продукти проміжним переможцем тендеру були навмисне занижені і це робилося  не лише, аби перемогти конкурентів. У разі виконання тендеру така методика дасть можливість працювати в прибуток по видах продуктів з ринковою ціною, тим самим забезпечуючи непоганий прибуток.

“Прокуратура вже зацікавилася цим питанням і ще 19.09.2016 прокуратурою міста зареєстровано кримінальне провадження за фактом замаху на розкрадання бюджетних коштів, розслідування якого здійснюється Черкаським відділом поліції. Ті хто намагався залізти в державну кишеню отримають по руках”, – прокоментував результати тендеру Сергій Овчаренко у соцмережі facebook.