На Черкащині кандидатами у депутати в трьох громадах зареєструвались 463 особи

30 Листопада 2016 15:39

На Черкащині процес реєстрації кандидатами у депутати та на посаду голови об’єднаних громад на перших виборах завершився вчасно, повідомляють у  Громадянської мережі ОПОРА.

У Тальнівській міській раді до виборів 18 грудня зареєструвались 276 кандидатів від 14 партій. По 27 кандидатів висунули Аграрна партія України, Народна партія, «БПП «Солідарність», ВО «Батьківщина», ВО «Черкащани» та партія «Громадянська позиція». 25 кандидатів висунули від Партії ветеранів Афганістану. 24 кандидати від партії УКРОП. По 23 претенденти від РПЛ і Громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість». 9 кандидатів висунуті від ВО «Свобода», 6 – від «Народного фронту.

pravda.if.ua

pravda.if.ua

По 2 кандидати висунули «Опозиційний блок» та партія «НОВА ПОЛІТИКА».

На посаду міського голови Тального зареєстровані 20 кандидатів, 16 з них – самовисуванці. Ще по одному висунули партії «Громадянська позиція», ВО «Батьківщина», Партія ветеранів Афганістану та ВО «Свобода».

Кандидатами в депутати до Стеблівської селищної ради зареєструвались 84 особи. 30 з них – самовисуванці. 25 кандидатів висунуті від ВО «Батьківщина», 8 осіб від РПЛ, по 7 – «Народного фронту» і ВО «Черкащани», 6 – від ВО «Свобода». Одного кандидата висунула Європейська партія України.

На посаду Стеблівського селищного голови зареєстрували чотирьох кандидатів. Двоє – самовисуванці. По одному висунули ВО «Батьківщина» та Європейська партія України.

Кандидатами в депутати до Набутівської сільської ради зараєструвались 103 особи. 23 з них – самовисуванці. 22 висунуті від ВО «Черкащани», 21 – від ВО «Батьківщина», 18 – від РПЛ, 10 кандидатів – від партії «Народний фронт», 8 – від ВО «Свобода». Одного кандидата в депутати висунула Європейська партія України.

На посаду Набутівського сільського голови зареєстрували чотирьох кандидатів. Один з них – самовисуванець. Також по одному кандидату висунули ВО «Черкащани», РПЛ та Європейська партія України.

Варто зазначити, що усі три новообрані ради складатимуться з 26 депутатів.

Нагадаємо, спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА в Черкаській області провадять громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах.

У ГМ ОПОРА закликають мешканців Черкащини не залишатися байдужими до прозорості виборчого процесу. У разі виявлення порушень виборчого процесу звертайтесь за телефоном гарячої лінії: (044) 591 44 44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).