У школах Черкас оголосили карантин

20 Грудня 2016 12:59

З 21 по 24 грудня у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Черкас буде призупинено освітньо-виховний процес. Відповідне рішення щойно ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради.

zakarpattya.net.ua

zakarpattya.net.ua

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова, розповіла, що станом на 19 грудня в Черкасах був перевищений епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ серед учнів шкіл, де захворіло більше 20% дітей. Тому напередодні місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради ухвалила рішення про доцільність призупинення навчального процесу у загальноосвітніх та позашкільних закладах, яке сьогодні підтримали члени виконкому.

У зазначеному рішенні виконавчого комітету доручено перенести на інші терміни проведення масових, розважальних і спортивно-масових заходів для дітей шкільного віку.

А також – забезпечити дотримання санітарних норм, температурного режиму, безпечного функціонування навчальних закладів у період загострення епідеміологічної ситуації через захворювання на грип та ГРВІ.