Безпечний Великдень на Черкащині пильнуватимуть майже 400 рятувальників та 50 курсантів

11 Квітня 2017 20:00

На Черкащині святкові богослужіння з нагоди Великодня будуть проводитися у 394 храмах. За попередньою інформацією, загальна кількість людей, які візьмуть участь у святкуванні становить понад 500 тисяч парафіян.

У ніч з 15 на 16 квітня рятувальники чергуватимуть у посиленому режимі у всіх церковних храмах Черкащини, інформують в управлінні ДСНС в області. За попередніми розрахунками, кількість фахівців ДСНС становитиме 368 рятувальників та 49 курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, 8 одиниць техніки. За необхідності, або у випадку загрози виникнення надзвичайних подій ця кількість може бути збільшена вдвічі. Крім рятувальників до чергування будуть залучені підрозділи місцевої пожежної охорони, голови сільських рад, волонтери.

Напередодні свята, інженерно-інспекторський склад Управління провів перевірки протипожежного стану церковних споруд.

У ході перевірок, фахівці ДСНС звернули особливу увагу на справність електромереж, відповідність шляхів евакуації, наявність в приміщеннях первинних засобів пожежогасіння та систем автоматичної пожежної сигналізації.
Спілкуючись із священнослужителями та парафіянами рятувальники звернули особливу увагу на дотриманні правил безпеки, особливо використанні відкритого вогню під час церковних служб. Також священикам на випадок виникнення надзвичайної ситуації у церквах розповіли про важливість утримання вільними шляхів евакуації.