Демонтаж тротуарів і роботи на правому проїзді: як просувається ремонт черкаського мосту? (фото)

7 Вересня 2017 15:50

На мосту через Дніпро, який ремонтується із червня, почали міняти старий асфальтобетонний тротуар. Підрядник вже взявся за демонтаж парепету з лівого боку проїзду. Для безпечного руху водіїв тут встановлять попереджувальні знаки. Аби скоординувати роботу під час проведення цих робіт сьогодні на мосту відбулося виїзне засідання за участі керівництва обласного управління транспорту, представників Нацполіції та підрядного підприємства “Альтком”, інформують в ОДА.

ck-oda.gov.ua

У ході ремонту замінять десять тротуарних прольотів кожен 110 метрів завдовжки та парапет. Ці роботи проходитимуть паралельно із ремонтом правого, а згодом і лівого проїзду. За словами представника підрядної організації Юрія Гайдука, блоки тротуару будуть зв’язані з монолітною плитою проїжджої частини.

ck-oda.gov.ua

Нині, окрім демонтажу парапету, на мосту завершують роботи на правому проїзді: повністю влаштували монолітну плиту, облаштовують бордюри. Підрядник очікує з Німеччини деформаційні шви. Після їхнього монтажу, влаштують гідроізоляцію та укладуть асфальт. По завершенню робіт рух “перекинуть” на відремонтований правий проїзд.

ck-oda.gov.ua