У Звенигородському магазині запровадили “Полицю добра”

2 Жовтня 2018 20:13

У продмаркеті “Веселка” у Звенигородці змінилися орендарі – і нові продавці виявилися не лише підприємливими людьми, а й добродійниками. Спостерігаючи щодня за покупцями, вони стали свідками контрасту між багатими і бідними. Одні купують продукти у надлишку, аж до безміри, ні в чому собі не відмовляючи, а інші рахують кожну копійчину на півхлібини, а булочку вважають великою розкішшю.

viche.ck.ua

А давайте ми виділимо у магазині куточок для продуктів і назвемо його “Полицею добра”, запропонувала якось продавчиня Тая Недоступ. Хто може, той купить і покладе сюди продукти харчування, а неспроможні приймуть їх у дар з вдячністю. Господар магазину Віктор Григоренко відразу погодився й так започаткували благодійну справу.

Тепер у “Веселку” без остраху навідуються малозабезпечені старенькі пенсіонери, щоб отримати щось смачненьке до свого столу. І дякують добрим людям за благодійність, і просять у Бога для них здоров’я. Щоправда тих, хто наповнює полицю, значно менше, ніж тих, хто нею послуговується. Тож господарям продмаркету доводиться підкладати продукти, щоб вона не була порожня. Віктор Григоренко про те не переймається, адже вдячність людська в рази дорожча.