У Тальному подорожчав проїзд містом до 7 гривень

2 Листопада 2018 16:13

У Тальному подорожчав проїзд містом. Після проведення громадських слухань, міська рада погодилася із пропозиціями місцевого автотранспортного підприємства і підвищила плату за проїзд з 1 листопада із 5 до 7 грн, інформує газета “Вечірні Черкаси”.

“Гуртові партії бензину купуємо по 32 грн за літр. Дизельне пальне – 30 грн. Ціна на нафту доходила до 86 доларів за барель. Зараз нібито вже 76. Але ж за всю історію спостережень українські нафтотрейдери ніколи не знижували ціни після того, як її підвищили напередодні. У Києві проїзд коштує 8 грн і планують підвищити ще на 3 грн. Тому в нас не залишається вибору”, – каже голова правління підприємства Віталій Накоп’юк.

У Тальному пасажирів возять за п’ятьма автобусними маршрутами.

“Можна було й не підвищувати, а зробити так, як в інших районних центрах. Ми б теж пустили один автобус по місту. Хто з пасажирів зумів запхатися всередину – той і поїхав. Решта ходила б пішки. Але так вчинити було б непорядно. Люди звикли до своїх автобусів, їдять ними постійно. Є ще один вихід – зачинити все на замок і взагалі не їзлити. Але тоді люди обурювалися б ще більше”, – говорить Віталій Накоп’юк.

У Тальному проживають 14 тисяч жителів. Міські автобуси курсують у середньому раз на годину.

Проїхатися міським автобусом у Черкасах коштує 4 грн. У Шполі та Умані – 4,5 грн. У Каневі, Кам’янці й Смілі – 5 грн.

Джерело: zmi.ck.ua