Риторика влади про курс в НАТО і ЄС – “перенацілювання” електорату перед виборами, – думка (відео)

7 Лютого 2019 19:26

“Я не вважаю злом записати в Конституції про курс України на Європейський союз та НАТО. Але риторика про те, що ми запишемо і точно за 3-4 роки туди вступимо, виглядає чистою демагогією. Влада вважає, ніби для того, щоб стати нам краще, треба щось записати. Для того, щоб стати кращими, треба щось зробити”, – так прокоментував лідер політичної партії Громадський рух “Рідна країна” Микола Томенко зміни до Конституції щодо курсу України на членство в НАТО та ЄС в ефірі телеканалу 112.

За словами Томенка, такий прийом в електоральній політології називається перенацілюванням.

“В Україні зараз три біди: війна з Путіним, бідність із тіньовою економікою і влада з корупцією та олігархатом. Люди говорять про це. А їм кажуть: “Почекайте. Це дрібниці. НАТО і ЄС – якщо ми сконцентруємося і запишемо в преамбулі, то станемо щасливо жити!”. Перепрошую, це брехня, бо спочатку базові речі треба вирішить. Євросоюз і НАТО – це перша, а кінцева стадія”, – зауважив Микола Томенко.

“У цьому випадку – це шлях в нікуди і обман людей, коли за допомогою паперового капіталізму намагаються пообіцяти людям щасливе солодке життя, якого не буде”, – додав Микола Томенко.