Черкащанка здобула золото Міжнародного турніру

25 Лютого 2019 13:35

Спортсменка Черкащини Анастасія Сапсай здобула «золото» Міжнародного турніру категорії «А» зі спортивного та бойового самбо. Про це повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді і спорту Черкаської ОДА.

Анастасія Сапсай (праворуч) посіла перше місце у надважкій категорії серед жінок.

У перший день Міжнародного турніру категорії «А» зі спортивного й бойового самбо на призи президента Білорусі, що приймає Мінськ, українці здобули 10 медалей – 4 золоті, 1 срібну і 5 бронзових.

У змаганнях беруть участь представники двох десятків країн. Загальна кількість учасників – три сотні. Через солідні кількісні й якісні показники цей спортивний марафон у п’ятницю тривав 12 годин – із десятої ранку до десятої вечора.