Олігархи хорошими президентами не бувають, – думка

29 Березня 2019 16:54

Лідер політичної партії Громадський рух «Рідна країна» Микола Томенко в ефірі телеканалу «НАШ» виразив стурбованість щодо підходу до виборів Президента НАЗК та ЦВК:

«Я шокований політико-правовим та аморальним підходом цих структур. На сьогоднішньому брифінгу вони фактично похвалили Петра Порошенка, бо він, бачте, фінансує виборчу кампанію власним коштом. Як на мене, це дуже сумна історія, бо виглядає таким чином, що найкращим кандидатом, є найбагатший кандидат».

Микола Томенко наголосив, що власні кошти кандидата ніяким чином не відображають його підтримку в суспільстві.

«Я хочу нагадати шановним керівникам цих структур, що

вибори Президента України – це не рейтинг Форбс, а обрання головнокомандувача,

лідера серед громадян країни на майбутні 5 років. Кандидата, який має авторитет серед свого народу, фінансують його прихильники – малий, середній бізнес, пенсіонери по 100 гривень, і чим більше він має прихильників, тим більше в нього має бути фінансування, бо саме в цьому полягає вся суть демократії».

Він наголосив, що відповідно до слів представників НАЗК та ЦВК, вибори взагалі потрібно відмінити:

«Коли я їх слухав, склалося враження, що вибори взагалі можна відмінити і просто виставити на аукціон посаду Президента. Хто більше заплатить, той і буде Президентом. Фактично це й визначає позицію ЦВК і НАЗК, коли в приклад нам ставлять діючого Президента-олігарха, але ми вже на практиці переконались – олігархи хорошими президентами не бувають».