Звенигородець набирав воду – і впав у 15-метрову криницю (відео)

9 Квітня 2019 18:36

У понеділок 8 квітня о 15:00 на пункт зв’язку Служби порятунку «101» із села Стебне Звенигородського району надійшло повідомлення про чоловіка. Набираючи воду, він упав до 15 метрової криниці.

За викликом на вулицю Гагаріна одразу виїхав черговий караул Звенигородської пожежно-рятувальної частини.

Застосувавши паски та рятувальну мотузку, рятувальникам удалося оперативно дістати потерпілого на поверхню. Надавши йому невідкладну домедичну допомогу, рятувальники передали чоловіка до рук лікарів служби екстреної медичної допомоги, які за викликом прибули на місце події.

З попереднім діагнозом переохолодження та для подальшого детального обстеження потерпілого було терміново госпіталізовано до лікарні.

рятувальники витягли з криниці чоловіка

08 квітня о 15:00 на пункт зв’язку Служби порятунку «101» із села Стебне Звенигородського району надійшло повідомлення про чоловіка, який набираючи воду впав до 15 метрової криниці. За викликом, на вулицю Гагаріна одразу виїхав черговий караул Звенигородської пожежно-рятувальної частини. Застосувавши паски та рятувальну мотузку, фахівцям ДСНС вдалося оперативно дістати потерпілого на поверхню. Надавши йому невідкладну домедичну допомогу, рятувальники передали чоловіка до рук лікарів служби екстреної медичної допомоги, які за викликом прибули на місце події.З попереднім діагнозом переохолодження, та для подальшого детального обстеження, потеріплого було терміново госпіталізовано до лікарні.

Posted by Управління Державної служби України з НС у Черкаській області on Monday, 8 April 2019