Партія, очолювана відомим черкащанином, іде на дострокові парламентські вибори (заява)

29 Травня 2019 16:00

В умовах, коли нинішній парламент себе остаточно дискредитував, наша політична сила  заявляє, що братиме участь у дострокових виборах Верховної Ради України.

Ми розуміємо, що у майбутньому парламенті як ніколи потрібні політичні сили, які професійно, послідовно і ефективно  провадитимуть законотворчу роботу, відстоюватимуть національні світоглядні цінності, захищатимуть  державні інтереси України.

ridna.in.ua

Значною мірою це залежатиме від результатів виборів у одномандатних округах, яких, відповідно до законодавства – 225, а з урахуванням того, що частина української території окупована – 198.  За кожен з округів змагатимуться як представники  недавньої влади, котрі протягом п’яти років грабували український народ і збагачувалися на війні, так і  проросійські, пропутінські політичні сили. Ні з першими, ні з другими наша партія принципово не вестиме жодних переговорів і не співпрацюватиме.

Водночас, як показує досвід, єдиний кандидат від  демократичних сил має всі шанси перемогти.

Звертаємося до всіх українських, європейських, демократичних  партій із пропозицією об’єднати свої зусилля на основі спільних світоглядних засад, відмовитися від взаємного поборювання і змагатися не одне проти одного, а за Україну.

Саме на цій основі партія «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна»» пропонує негайно розпочати переговори про висунення і підтримку спільних кандидатів у мажоритарних округах, консолідоване ведення виборчої кампанії та  спільний захист результатів виборів.

Ми готові до згуртованої праці й закликаємо  до  предметних, відповідальних дій всі політичні сили, які поділяють українські світоглядні цінності, демократичні  ідеї та принципи.

Микола Томенко, лідер політичної партії “Громадський рух “Рідна країна”