Дощі у вихідні трохи послаблять спеку, – синоптики

31 Травня 2019 16:00

Про погоду найближчими днями розповіли в Черкаському обласному гідрометеоцентрі. Атмосферний фронт, який простягнувся від Білорусі до Балкан через Західну Україну, 1 червня наблизиться до центральних областей.

Тому завтра, 1 червня, на Черкащині прогнозуються дощі з грозами, які місцями супроводжуватимуться шквалистим посиленням вітру та градом.

У неділю 2 червня також можливі подібні небезпечні погодні явища у супроводі локальних дощів, але їх інтенсивність зменшиться. Дощі дещо послаблять спеку. Нічна температура очікується в межах +11..+16º, а денна +25..+27º. Вітер північного напрямку додаватиме відчуття свіжості.

А вже початок нового тижня прогнозується погожим.

🔰За попередніми оцінками, червень цього року на Черкащині буде дещо прохолодним та забезпечений дощами. Середньомісячна температура прогнозується на рівні +18º, сума опадів за місяць 70-80 мм.
При цьому, перша половина місяця досить тепла і з недобором опадів, а друга – прохолодна та дощова.
🔰Похолодання в другій половині місяця можуть привести до зниження нічних температур до 5-6º. Хвилі тепла на початку та наприкінці червня створять кілька дуже теплих днів (28-31º).
🔰Впродовж місяця погода буде нестійкою. Теплі дні чергуватимуться з прохолодними на фоні частих грозових дощів. В періоди змін, переходу від потеплінь до похолодань на фоні температурних контрастів спостерігатимуться небезпечні явища погоди: грози, шквали, град,