Уряд погодив кандидатуру голови Черкаської ОДА, запропоновану Зеленським

26 Червня 2019 15:38

Сьогодні Кабінет Міністрів підтримав призначення на посаду восьми нових голів обласних державних адміністрацій, що їх напередодні запропонував уряду президент Володимир Зеленський.

Про це після засідання Кабміну заявив представник президента в уряді Андрій Герус, пише “Інтерфакс-Україна“. За його словами, рішення були не одностайні, бо деякі члени Кабміну голосували проти всіх кандидатур.

Серед підтриманих урядом кандидатур – Ігор Юрійович Шевченко, що його Адміністрація Президента “сватає” на посаду голови Черкаської ОДА.

Що про нього відомо? Як пише видання “18000”, це черкаський бізнесмен із нерухомістю в Росії. У його декларації кандидата, яка була подана вчора, 25 червня, вказано будинок, квартиру, нежитлову будівлю і дві земельні ділянки в Черкасах. Він має квартиру в Росії, набуту в липні 2017 року, а також частину нежитлового приміщення і земельної ділянки в Росії, що набуті у червні 2017 року. Цими об’єктами він володіє спільно із ставропольськими бізнесменами Андрієм Лунєвим та Михайлом Арзімановим.

Фото із “Фейсбуку” Світлани Лебідь

Також Шевченко декларує вантажні автомобілі та три легкові. Зокрема, вартість AUDI Q7 оцінює в 2 мільйони гривень.

Шевченко є власником ТОВ «Легкий експорт плюс» та «Hermes – Shevchenko Igor», що зареєстрована в італійському місті Ріміні.

За 2018 рік він отримав дохід від підприємницької діяльності у 838 754 гривень. У готівці зберігає більше ніж півмільйона євро.

Повноваження голови ОДА наступають від моменту порилюднення відповідного указу президента. Нагадаємо, 24 червня із посади голови Черкаської ОДА було звільнено Олександра Вельбівця.