Із 1 січня 2020 року дитячі садки і школи в Черкасах зможуть відвідувати тільки вакциновані діти

28 Жовтня 2019 14:36

Усім дітям Черкас, які не мають необхідних щеплень, необхідно зробити їх до нового року. Інакше не пускатимуть до шкіл та дитсадочків. Про це на ранковій нараді у мерії повідомили керівники департаментів освіти і охорони здоров`я Черкаської міськради.

Чиновники посилаються на спільний наказ міністерств охорони здоров`я і освіти з посиланням на статтю закону про захист населення від інфекційних захворювань, в якому йдеться про неможливість відвідування дітьми без обов`язкових щеплень закладів освіти.

“Комісією з надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради було прийнято рішення відтермінувати дію відповідного листа до нового року. Це означає, що зараз буде друга навчальна чверть, протягом якої ми будемо рекомендувати всім дітям пройти відповідні щеплення, зокрема, на кір, інакше з нового року ми будемо змушені, відповідно до рішення комісії з надзвичайних ситуацій пропонувати такім дітям альтернативні види надання освіти. Тобто домашню, дистанційну та інші”, – сказав директор департаменту освіти й гуманітраної політики міськради Сергій Воронов.

Усього у Черкасах близько 1000 невакцинованих дітей.

“Департамент охорони здоров`я та медичних послуг готовий забезпечити надання дітям необхідних послуг зі щеплення. Саме тому ми і відтерміновували дію цього листа, щоб усі свідомі батьки могли зробити дітям необхідні щеплення. Достатній колективний імунітет – це безпека громади міста”, – зауважив директор згаданого департаменту Олег Стадник.