Чому в Україні – найцинічніший уряд у світі (відео)

15 Січня 2020 09:06

…Тут з’ясувалося, що наш “наймолодший і найкреативніший уряд у світі” насправді – найцинічніший уряд у світі.

Спочатку урядовці у бюджеті на 2020 рік:
– передбачили “фантастичне зростання” зарплат і пенсій українському народу. Мінімальний прожитковий мінімум буде піднято на 168 грн – до 2 270 грн; мінімальна зарплатня на 550 грн – до 4 723 грн:, мінімальна пенсія на 131 грн – до 1 769 грн);
– зменшили субвенції місцевому самоврядуванню на охорону здоров`я, освіту, спорт;
– переконують місцеву владу закривати школи, лікарні та бібліотеки, бо не має коштів…
А тим часом, тишком-нишком урядовці нарахували собі рідним за грудень виплати від 100 до 500 тисяч гривень за місяць.

Найзухваліше себе повели очільники гуманітарного міністерства, які публічно обгрунтовують свої премії і надбавки тим, що їхня робота найпочесніша і мусить оплачуватися краще за комерційну!

Ви спочатку, найпочесніші ви наші, належно профінансуйте охорону здоров’я, освіту, культуру, спорт, поверніть свої мільйони із закордонних банків в українські, а потім думайте про свої зарплати і премії!

P.S. Між іншим, почесно в армії служити, де більшість із урядовців не були, а державна служба – це передовсім, відповідальність і патріотизм.

Микола Томенко в ефірі PolitekaOnline

В ефірі Politeka особливо гостро висловився щодо премій для чиновників, які сягнули 500 тисяч гривень. Також обурила ідея підняти зарплати депутатам, які разом з помічниками місяць прогуляли. Водночас лобіюють закриття шкіл та бібліотек в районах.

Posted by Микола Томенко on Tuesday, 14 January 2020

Микола Томенко, лідер партії “Громадський рух “Рідна країна”