Черкаський кікбоксер завоював срібну медаль в Індії

13 Лютого 2020 23:55

Черкащаин Іван Ткаченко здобув срібну медаль на чемпіонаті з кікбоксингу в Індії. До турніру спортсмена підготував тренер Юрій Зубов.

Міжнародний турнір з кікбоксингу WAKO Indian Open проходив із 9 по 13 лютого у місті Делі (Індія). Участь в чемпіонаті прийняли близько 700 учасників з 6 країн (Індія, Непал, Іран, Йорданія, Казахстан, Україна).

Іван Ткаченко, виступаючи у фул-контакті, став фіналістом, отримавши срібло. Перший бій черкащанин виграв, але через поганий ринг отримав травму і не зміг продовжити боротьбу, та зайняв друге місце.

Зауважимо, що Іван Ткаченко також є володарем нагороди Чемпіонату світу-2019. Чоловік працює державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу.